Garaj Organizasyon

Altın Üye
Firma Adı
: Garaj Organizasyon
Yetkili Adı
: Serhat ASLAN
Adres
: Zincirli Mah. Belediye Cad. No:52 Merkez
Şehir/İlçe
: Aksaray / Merkez
Telefon
: (382) 212-2011
Cep Tel
: (545) 303-8503
Faks
: (382) 212-2011
Sektörler
: Özel Ders Verenler , Organizasyon Şirketleri , Müzik Aletleri , Ensturman Kursları , Çiçekçiler
Email
: garaj68@hotmail.com
Web
: www.garaj68.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma Bugün 5, Bu Ay 52 , toplamda 611 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları

HAKKIMIZDA;

Garaj Organizasyon, Müzik ve Çiçekçilik 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne kadar çok güzel işlere imza atmış, verilen emek, sergilenen sanat, yakaladığı başarılı çıkışı ve birbirinden değerli insanlar tarafından zirveye taşınmıştır. İlk olarak emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

   Garaj Organizasyon, Müzik ve Çiçekçilik birbirine bağlı, birbirini tamamlayan bir gruptur. Garaj Grup,  kaliteli ve alanında uzman kişiler tarafından hizmetlerini sunulmakta ve bu hizmetlerin mutluluğunu yaşamaktadır. Bundan sonraki hizmetlerimizde de, emeği geçecek olan tüm personelimize şimdiden çok teşekkür ederim.

     Garaj Organizasyon, Kurumsal, düğün, sünnet, kına, nişan, catering,  açılış,  süsleme,  mezuniyet, konser ve tiyatro,  travel,  vip araç ve koruma, ramazan, doğum günü, tiyatro, festival, video kamera (hd kalitesinde), profesyonel fotoğraf çekimleri, ilizyon, ateş gösterisi, poydum ve sahne kurulumu, host ve hostes temini, mevlid, ilahi grubu, semazen, orkestra, belediye şenlikleri, Nasrettin hoca, kukla gösterisi ve sayamayacağımız bir sürü   hizmetlerin organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.

     Garaj Müzik, her türlü enstrüman satışı, saz ve müzik dersleri, gitar, bağlama, piyano, keman, yan flüt, ney, kanun, ud, klarnet, org, mandolin, elektro gitar, bas gitar, viyola, viyolonsel, şan, solfej, işitme, Güzel Sanatlar Lisesi ve üniversitelerin müzik bölümlerine hazırlık derslerini, alanında uzman eğitimciler tarafından vermektedir. Stüdyo ile birlikte 5 tane müzik dershanemiz vardır. İsteyen müzik grupları stüdyomuzda kayıt yapıp, müzikalitesini daha da üst seviyelere taşıyabilmektedir. Ayrıca istediğiniz reklam seslendirmeleri, kişiye ve ya kuruma özel beste yapılmaktadır.

    Garaj Çiçekçilik,  aranjman, çelenk, sepet, el buketi, canlı çiçek, yapay çiçek,  çiçek tasarımı, gelin arabası süsleme, gelinlik, abiye, bindallı, sünnetlik, palyaço, nikah şekeri, bebek şekeri, kına gibi hizmetleri size sunmaktadır.

                                                              İlginizden dolayı çok teşekkür ederiz.

 

 

Serhat Arslan

Yönetim Kurulu Başkanı

 

MİSYONUMUZ;

Garaj Grup; en ince ayrıntısına kadar ilk önce sizleri düşünüp, işini benimser. Yüksek motivasyonla çalışan, dinamik, genç, kendini sürekli yenileyen, disiplinli, terbiyeli, duyarlı, kendine güvenen ve dürüstlük  ilkelerini kendine misyon edinmiştir

Maddiyat bizim için bir araçtır. Amacımız sizleri bir müşteriden de ziyade dost olarak kazanmaktır. Sizlerle tanışmak isteriz ve sizleri en iyi anlayacak olan bizleriz.

 

VİZYONUMUZ;

İlk hedeflerimiz arasında Aksaray’ da eksik olan klasik müzik orkestrası ve mehteran takımını  kurmak. Aksaray’ ı daha sosyal bir şehir haline getirmek.

Aksaray, çevre il ve ilçelerde yaptığımız organizasyonları tüm Türkiye genelinde taşımak.

 

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları
1002.jpg